Toplu SMS Hizmeti

Toplu SMS, internetin olduğu her yerden, müşterilerinize veya hedef kitlenize toplu yada tek tek kısa mesaj gönderme servisidir.

  • Günümüzde en etkili pazarlama yöntemlerinden biri de Toplu SMS ‘tir.
  • Toplu SMS, müşteriniz ve firmanız arasında hızlı ve ekonomik bir iletişim köprüsü kurar.

Gönderimlerinizi web panelimizden, oim.verimor.com.tr adresine erişerek yapabilirsiniz. Web panelimiz PC, tablet ve mobil uyumludur.
Belirlediğiniz 11 haneli alfanümerik başlığınızı veya Antalya Voip’deki telefon numaranızı gönderici kimliği olarak kullanabilirsiniz.
Tek cari hesap ve tek panel üzerinden Bulut santral ve SMS hesabını kullanabilirsiniz.
SMS gönderilecek kişilerinizi oluşturabilir, oluşturulan kişileri gruplayabilirsiniz. Kişilerinizi teker teker yada excel üzerinden toplu halde oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda seçtiğiniz veya filtrelediğiniz kişi veya gruplara sms gönderebilirsiniz.
Toplu SMS projelerinizi ileri bir zaman dilimi belirleyerek, belirlenen tarih ve saatte gönderimlerin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.
Gönderim hızı belirterek gönderim yapabilirsiniz. Böylelikle SMS’leriniz aynı anda çok fazla numaraya değil, belirttiğiniz zamana yayarak homojen olarak gönderilir.
Excel ‘de oluşturulan toplu SMS datanızı panel üzerinden yükleyerek toplu SMS gönderimi gerçekleştirebilirsiniz.
Panelden mesaj yazarken canlı olarak “yazılan”, “kalan”, “kredi” şeklinde canlı bildirimler yer almaktadır.
Teslim edilemeyen SMS’lerin kredi iadesi otomatik olarak yapılmaktadır. Gönderilen SMS ‘lerde hatalı numaralar, teslim süresini dolduran ve teslim edilemeyen SMS ‘lerin kredisi ise belirlediğiniz süre sonunda (son teslim tarihi) otomatik olarak iade edilmektedir.
OTP (One Time Password) özelliğiyle tek kullanımlık şifre SMS’leri gönderebilirsiniz. OTP kanalından gönderilen SMS’lere öncelik tanınır.
SMS ‘lerinizin sonuna size özgülenmiş bir URL ekleyerek gönderim gerçekleştirebilirsiniz.
Aynı gün içinde bir numaraya aynı içerik tekrar gönderilmeye çalışıldığında, hem numara sahibini rahatsız etmemek hemde bakiyenizi korumak için sistem engelleme yapar. Bu özellik ayara bağlı olarak değiştirilebilir.
Toplu SMS gönderimlerinizi detaylı olarak inceleyip raporlayabilirsiniz.
Kişilerinizi oluştururken doğum tarihi, evlilik tarihi gibi bilgileri girebilirsiniz. Bu özelliği açmanız durumunda ilgili tarihlerde daha önceden tanımladığınız sms taslağına göre otomatik olarak kutlama mesajları gönderebilirsiniz.
Tarafınızdan SMS almak istemeyen numaraları kara listeye alabilirsiniz. Sonradan siz bu kişilere mesaj göndermeye çalışsanız bile sistem kara listenizi kontrol edip göndermeyecektir.
SMS bakiyeniz tanımladığınız eşiğin altına düştüğünde sistemde tanımlı olan e-posta adresinize ve cep telefonunuza otomatik olarak bildirim gönderilir.
SMS gönderim datanızdaki kişiye özel bilgileri datanızdaki haliyle mesaj metnine ekleyebilirsiniz.
Akıllı telefonunuzdaki rehberinizi Vcard olarak dışarı aktarabilir, aktarılan kişilere akıllı telefonunuzdan toplu SMS gönderebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Toplu SMS Paketleri fiyatları, öğrenmek istedikleriniz, özel teklifler ve başvuru işlemleri için bize ulaşın.